• Darex
  • Magazín
  • Darex získal už potretie prestížne medzinárodné ocenenie Superbrands Award.

Darex získal už potretie prestížne medzinárodné ocenenie Superbrands Award.

Veľmi nás teší, že sme boli spotrebiteľmi a odbornou komisiou Brand Council už potretie ocenení cenou Superbrands Award. Toto svetovo uznávané ocenenie sme získali v rokoch 2016, 2019 a 2020.


„Cieľom programu Superbrands Slovakia je nielen vzdať hold najúspešnejším značkám v oblasti brandingu, ale taktiež uviesť do pozornosti spotrebiteľov a odobornej verejnosti mimoriadne silné značky pôsobiace na slovenskom trhu…“ uviedla spol. Superbrands Slovakia na svojej webovej stránke.

Program Superbrands

Superbrands je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek. Titul Superbrands je znakom špeciálneho postavenia a uznania vynikajúcej pozície značky na lokálnom trhu. Pečať Superbrands získajú len značky s výnimočnou povesťou – zákazníci si s nimi vždy spájajú významné hodnoty a majú k nim osobný vzťah. Od svojho vzniku vo Veľkej Británii si projekt získal celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie, ktoré na základe jednotných kritérií a metód každoročne oceňuje najlepšie z najlepších značiek v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch.

zdroj: www.slovaksuperbrands.com

Odporúčame pre Vás
Vyrobilo WEBCENTRUM.SK