• Darex
  • Magazín
  • Darex ako prvý zahájil úzku spoluprácu so spol. Auto Poradca

Darex ako prvý zahájil úzku spoluprácu so spol. Auto Poradca

Profesionálne preskúmanie hrúbky laku, ktoré odhalí stopy po havárii, diagnostika elektroniky a motora, skúšobná jazda či dôkladná kontrola vozidla na zdviháku. Aj to patrí ku komplexnej 110 bodovej kontrole, ktorú na vybraných autách v Darexe robia nezávislí špecialisti zo spoločnosti Auto Poradca s.r.o. Darex sa stal prvým autobazárom, ktorý začal plne spolupracovať s nezávislými odborníkmi, ktorí pre vás preverujú skutočný stav predávaných áut.


Ak sa niekedy prejdete po vozovom parku v Darexe, môžete si všimnúť, že väčšina áut je preverených nezávislou kontrolou. Tieto autá sú označené zelenou nálepkou Preverené autá. Ako profesionáli s bytostným záujmom o férovosť voči našim zákazníkom sme sa rozhodli dať priestor nezávislým špecialistom.

„Obrátili sme sa na spoločnosť Autoporadca, ktorá sa ako prvá na Slovensku začala plne špecializovať na nezávislé posudzovanie skutočného stavu jazdených áut. Auto poradcovia teda dostali do rúk vybrané autá a vykonali na nich dôkladnú 110 bodovú kontrolu. Počet áut preverených nezávislou spoločnosťou Autoporadca by u nás mal v krátkej budúcnosti dosiahnuť až 95% predávaných vozidiel.“ povedal konateľ autobazáru Darex, Mgr. Petr Plevač.

Nezávislá kontrola jazdeniek

Nezávislá kontrola od Autoporadcu je v súčasnosti najkomplexnejšou neinvazívnou kontrolou jazdených automobilov. Ak ňou jazdenka prejde, zákazník si môže byť istý, že pozná pravdu o jej reálnom technickom stave k danému kilometrovému nájazdu. Po nahliadnutí do Záverečnej správy dostane zákazník nezávislú informáciu o reálnom stave auta a neostanú mu zatajené žiadne skutočnosti.

Súčasťou 110 bodovej kontroly je kontrola motorických jazdných vlastností, skúšobná jazda, kontrola podvozkových skupín a tiež diagnostika elektroniky a motora. Skúsení auto poradcovia nezávisle skontrolujú prípadné interiérové poškodenia a funkčnosť jednotlivých prvkov výbavy. Pomocou presných meracích prístrojov zisťujú či má auto pôvodný, fabrický lak a ak nie, zisťujú, prečo bolo auto prestriekané. Spolu s kontrolou lícovania častí karoséria tak odborník odhalí prípadné predošlé poškodenia, od vážnejších havárií až po obyčajné odretie karosérie. Auto poradca kontroluje aj stav prevádzkových kvapalín, prípadný výskyt oleja vo vode alebo vody v oleji.

Odporúčame pre Vás
Vyrobilo WEBCENTRUM.SK